1. Nová auta
Již od (vč. DPH)
999 000 Kč
Emise
186 g/km
Spotřeba
8.2 l/100 km

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

Zbrusu nový GR Yaris je zde

Vůz vyvinutý ve spolupráci s odborníky týmu TOYOTA GAZOO Racing WRT (World Rally Team) používá propracované technologie vč. pohonu GR-FOUR, našeho prvního sportovního systému stálého pohonu všech kol za posledních 20 let, v kombinaci s opojným přeplňovaným tříválcem 1,6 litru. Lehký. Výkonný. Opojný. Nový GR Yaris vzešel ze světa WRC.

Připraveni začít? Zvolte si stupeň výbavy a motor

Vyberte variantu

1 Option

 • GR Yaris - Dynamic - 3dveřový hatchback

  GR Yaris Dynamic

  3dveřový hatchback
  • +
   18" litá černá kola

  Vybrat motor


  Od

  999 000 Kč

  6stupňová manuální převodovka (pohon 4x4) | 4x4
  • Emise
   186 g/km
  • Spotřeba
   8.2 l/100 km

Objevte zábavu spojenou s GR

GR Yaris vychází z čistého potěšení z jízdy, díky čemuž si podmaníte jakoukoliv silnici. Silný, hbitý, ale přesto praktický a zábavný při řízení. GR Yaris odchovaný rallye slibuje, že vás každý den potěší na jakýchkoli cestách, které budete brázdit.

Závodní rodokmen v každé zatáčce

Ve spolupráci s týmem TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team vás GR Yaris odmění charakterem rallyové hvězdy. Jeho odlehčený systém GR-FOUR 4WD je vybaven spojkou s rychlou odezvou a dvěma diferenciály s omezeným prokluzem Torsen *, které chytře zvládnou točivý moment dodávaný každému kolu. 

Síla, která dosahuje nových výšin

Se špičkovým výkonem 261 koní a 360 Nm nabízí nově vyvinutý tříválcový přeplňovaný motor o objemu 1,6 litru vynikající akceleraci a odezvu. GR Yaris přináší techniku a materiály, jako jsou  jedinečný blok motoru, písty na míru a single-scroll turbo, které snižují hmotnost a zvyšují ovladatelnost. 

Formován výkonem

Unikátní karoserie GR Yaris je vytvarována pro aerodynamický výkon, což má za následek nižší linii střechy a hladký design podobný kupé. Polykarbonová střecha z uhlíkových vláken a hliníkové panely snižují těžiště vozu a hmotnost, což zvyšuje agilitu. Široká přední maska zdůrazňuje design GR a pomáhá chlazení motoru a brzd, což zajišťuje, že funguje jak vizuálně, tak i v zápalu závodu.

Objevte zábavu spojenou s GR

GR Yaris vychází z čistého potěšení z jízdy, díky čemuž si podmaníte jakoukoliv silnici. Silný, hbitý, ale přesto praktický a zábavný při řízení. GR Yaris odchovaný rallye slibuje, že vás každý den potěší na jakýchkoli cestách, které budete brázdit.

TOYOTA GAZOO RACING

Objevte sportovní stránku Toyoty. Objevte modely GR, jejichž výkony a technologie prověřené na závodních tratích zrychlí Váš tep, a také řadu GR SPORT, která se vyznačuje výjimečným designem a bohatou výbavou.

Zajeďte si pro vítězství

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota GR Yaris nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů na podporu řízení a ke zvýšení bezpečnosti jízdy, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. Se systémem T-Mate jste vždy v bezpečných rukách. V seznamu níže je uveden výběr hlavních prvků; kompletní seznam systémů T-Mate pro Toyotu GR Yaris najdete v ceníku vozu.
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

  Předkolizní bezpečnostní systém dokáže rozpoznávat rizika a zamezovat střetům s jinými vozidly, chodci a cyklisty. Funguje tak, že varuje řidiče akustickou i optickou výstrahou a sám pomáhá brzdit. V případě, že řidič nezačne včas brzdit sám, automaticky se aktivují brzdy s cílem střetu zcela zabránit, nebo alespoň zmírnit jeho následky. Nejnovější generace PCS poskytuje podporu řízení i při projíždění křižovatkou a dokáže zlepšit manévr řízení v případě rizika nárazu.

 • Inteligentní adaptivní tempomat (IACC)

  Tento systém vás udržuje v minimální předem nastavené vzdálenosti od vozidla vpředu. Je-li odstup kratší než přednastavená hodnota, systém zpomalí vůz a případně použije brzdy a aktivuje brzdová světla. Je-li vozidlo vybaveno systémem rozpoznávání dopravních značek (RSA), tento systém rovněž rozpoznává rychlostní omezení na trase a doporučuje nezbytné změny nastavení.

 • Asistent pro udržení uprostřed jízdního pruhu (LTA)

  Navržen tak, aby jízdu na dálnici učinil bezpečnější. Tento systém sleduje vyznačené jízdní pruhy na vozovce a v případě, že vozidlo začne přejíždět do jiného pruhu bez předchozího použití směrového signálu, jemně zkoriguje směr jízdy.

 • Zadní parkovací kamera

  Sleduje prostor za vozem a promítá ho na obrazovku multimediálního systému spolu se statickými vodícími čárami, které ukazují při manipulaci volantem kam bude vozidlo při couvání směřovat.

 • Upozornění na dopravu za vozem (RCTA)

  Když couváte z parkovacího místa, tento systém identifikuje všechna vozidla přibližující se zleva nebo zprava a upozorní vás na ně akusticky, abyste zabránili kolizi.

 • Systém sledování slepého úhlu (BSM)

  Systém sledování slepého úhlu upozorňuje řidiče na všechna vozidla, která by mohl ve vnějších zpětných zrcátkách přehlédnout. Funkce je obzvláště užitečná při přejíždění z pruhu do pruhu nebo předjíždění jiných vozidel.

 • Bezpečnostní systém eCall

  Pokud dojde k vážné dopravní nehodě, systém eCall ušetří vzácné sekundy automatickým vytočením čísla 112 a přivoláním pomoci. Systém eCall se aktivuje při každém nafouknutí airbagů. Pomoc lze kdykoli přivolat i pomocí tlačítka, které umožňuje snadné spojení s operátorem, například pokud je řidič svědkem nehody.

Vytvořeno šampióny pro ty, kteří hledají vzrušení

Prozkoumejte některé stylové detaily, díky nimž je GR Yaris tak výjimečný.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Vytvořen z WRC

Nový GR Yaris není žádný normální hatchback. Postaven na znalostech a technologii pocházející z WRC, přináší skutečný pocit sportovního vozu každý den, na každé cestě.